Aktuálně vyhlášené fotografické kurzy, workshopy a besedy

2. prosince 2017
9:00 – 16:30
Praha 3 - Žižkov
pro mírně a středně pokročilé
Cena: 1 990 Kč

Neexistuje nudnější četba, než je návod k obsluze. Na tom se všichni majitelé nově pořízené fototechniky – externích blesků nevyjímaje - zcela jistě shodnou. I proto má nejeden uživatel v jejím ovládání malinko rezervy. Bohužel bez toho, aniž by tušil, k čemu na externím blesku slouží ten či onen čudlík, slušných výsledků stěží dosáhne. Jakmile ale získá v ovládání svého zařízení trochu jistotu, může si dříve nebo později začít dávat čím dál vyšší cíle.

Číst dál...

neděle 17. prosince 2017
9:00 – 16:30
Praha 3 - Žižkov
pro mírně a středně pokročilé
Cena: 1 990 Kč

„Fotografie není jako malířství. Kreativní část proběhne ve zlomku vteřiny, když exponujete snímek. Vaše oko musí vidět kompozici nebo výraz života, který vám právě sám život přináší, a vy musíte intuitivně vědět, kdy cvaknout fotoaparátem. Co jednou propásneme, to už se nebude opakovat,“ Henri Cartier-Bresson, francouzský fotograf a humanista

Číst dál...

20. ledna 2018
9:00 – 16:30
Praha 3 - Žižkov
pro začátečníky a mírně pokročilé
Cena: 1 990 Kč

Pořídili jste si digitální fotoaparát a teď si s ním „tak trochu“ nevíte rady? Nebaví vás číst komplikovaně napsané návody nebo nemáte čas studovat odborné publikace? Nejste se svými fotografiemi zcela spokojeni a zjistili jste, že nestačí - jak s oblibou tvrdí někteří výrobci fotoaparátů - pouze stisknout spoušť? Můj celodenní kurz pro začátečníky a mírně pokročilé Vás posune o krok dál.

Číst dál...

14. ledna 2018
9:00 - 16:30
Praha 3 - Žižkov
pro mírně a středně pokročilé
Cena: 2 390 Kč

Chcete vytvářet působivé portréty vašich blízkých a přátel, či zaznamenávat prchavé okamžiky a proměny vaší malé ratolesti? Nebo jste se do toho již pustili, ale nejste s výsledky svého snažení příliš spokojeni? Chcete se zlepšit natolik, abyste mohli svými fotografiemi někoho obdarovat, a být na výsledky své práce pyšní i po mnoha letech? Není lepší a jednodušší cesty, než se něco přiučit od profesionálního fotografa a přihlásit se do našeho kurzu.

Číst dál...

28. – 29. duben 2018
9:00 – 16:30
Praha 4 Nusle
Cena: 6 900 Kč

Módní fotografie prošla za dobu své existence dlouhým a bouřlivým vývojem. Současné odívání a propagovaný produkt musí stát na osobitém estetickém stylu, který je podpořen vhodným příběhem, exotický pojetím a mnohdy i sexuálním podtextem. Není proto žádným překvapením, že práce nejvyhlášenějších světových autorů dnes visí v galeriích a jsou považovány za umění nebo jeho předstupeň. Slavný francouzský módní fotograf Jeanloupe Sieff charakterizoval svou profesi těmito slovy: „Naší prací je vzbudit přání, rozdmýchat emoce, vyprovokovat reakce.“

Číst dál...

červenec - srpen 2018
9:30 – 16:30
Praha 3 - Žižkov
pro mírně a středně pokročilé
Cena: 8 900 Kč

V současné době nejintenzivnější a nejkomplexnější forma mého fotografického vzdělávání není určena jen těm, kteří si na svůj koníček najdou čas pouze v době prázdnin a letních dovolených. Na své si přijdou i vážní zájemci, kteří by rádi v relativně krátkém čase hlouběji pronikli do několika fotografických zákoutí současně. Pro začínající profesionály je navíc prázdninová škola fotografie velkou inspirací v jejich vlastní práci a mimořádnou příležitostí nakouknou pod pokličku svého zkušenějšího kolegy.

Číst dál...

8. až 15. září 2018
Pakoštane, Chorvatsko
začátečníci i pokročilí
Cena: 12 900 Kč

Příznivé klima pozdního léta, zkušený lektorský tým, profesionální styling i vizáž, špičkové zábleskové zařízení a krásné modelky vytváří dohromady ideální podmínky pro neopakovatelné zážitky a spoustu úžasných fotografií.

Číst dál...

V široké nabídce jednodenních monotématicky zaměřených fotografických kurzů si vyberou jak úplní začátečníci, tak i mírně či více pokročilí fotoamatéři, kteří se chtějí blíže seznámit s konkrétní fotografickou disciplínou.

Všechny Fotografické kurzy

Ideální součást sebevzdělávání mírně a středně pokročilých zájemců, kteří si chtějí intenzivněji a do větší hloubky rozšířit své znalosti a získat praktické zkušenosti ve fotografickém workshopu týkající se zvolené fotografické oblasti.

Všechny Fotografické workshopy

Cestovatelské besedy spojené s promítáním fotografií z řady exotických míst jsou vhodným doprovodným programem firemních teambuildingových akcí a veletrhů cestovního ruchu či jako samostatné přednášky pro školy, knihovny, kulturní centra nebo cestovatelské festivaly.

Všechny Fotografické besedy

Aktuální fotokurzy

Dárkové poukazy

Dárkový poukaz na fotografické kurzy

Na fotografické kurzy nebo workshopy z mé nabídky můžete koupit poukaz s celoroční platností jako dárek.

Kontaktujte mne