Fotografické workshopy a fotografické dílny

Ideální součást sebevzdělávání mírně a středně pokročilých zájemců, kteří si chtějí intenzivněji a do větší hloubky rozšířit své znalosti a získat praktické zkušenosti ve fotografickém workshopu týkající se zvolené fotografické oblasti.

11. – 12. června 2017
9:00 – 16:30
Praha 4 Nusle
Cena: 6 900 Kč

Módní fotografie prošla za dobu své existence dlouhým a bouřlivým vývojem. Současné odívání a propagovaný produkt musí stát na osobitém estetickém stylu, který je podpořen vhodným příběhem, exotický pojetím a mnohdy i sexuálním podtextem. Není proto žádným překvapením, že práce nejvyhlášenějších světových autorů dnes visí v galeriích a jsou považovány za umění nebo jeho předstupeň. Slavný francouzský módní fotograf Jeanloupe Sieff charakterizoval svou profesi těmito slovy: „Naší prací je vzbudit přání, rozdmýchat emoce, vyprovokovat reakce.“

Číst dál...

22. – 26.7.2017
9:30 – 16:30
Praha 4 Nusle
pro mírně a středně pokročilé
Cena: 8 900 Kč

V současné době nejintenzivnější a nejkomplexnější forma mého fotografického vzdělávání není určena jen těm, kteří si na svůj koníček najdou čas pouze v době prázdnin a letních dovolených. Na své si přijdou i vážní zájemci, kteří by rádi v relativně krátkém čase hlouběji pronikli do několika fotografických zákoutí současně. Pro začínající profesionály je navíc prázdninová škola fotografie velkou inspirací v jejich vlastní práci a mimořádnou příležitostí nakouknou pod pokličku svého zkušenějšího kolegy.

Číst dál...

9. až 16. září 2017
Pakoštane, Chorvatsko
začátečníci i pokročilí
Cena: 10 900 Kč

Příznivé klima pozdního léta, zkušený lektorský tým, profesionální styling i vizáž, špičkové zábleskové zařízení a krásné modelky vytváří dohromady ideální podmínky pro neopakovatelné zážitky a spoustu úžasných fotografií.

Číst dál...

květen – červen 2018
Aljaška, USA
začátečníci i pokročilí

Tato fotografická expedice je mou srdeční záležitostí! Aljaška je místem, které se mi bez nějakého přehánění navždy vrylo nejen do paměti, ale zůstalo hluboko v mém srdci. Hory Svatého Eliáše, Bennetovo jezero, národní parky Wrangell a Denali a řada dalších přírodních krás se nikdy neokoukají.

Číst dál...

květen – červen 2018
Isle of Skye, Skotsko
začátečníci i pokročilí
Cena: cca 22 000 Kč

Každý zapálený fotograf, ať amatér či profesionál, dříve nebo později dojde ke stejné zkušenosti. Pokud si chce dobře „zafotit“ a ještě k tomu si přivézt ze své zahraniční cesty fotografie, na které bude právem náležitě pyšný, nemůže být součástí běžného poznávacího zájezdu nebo dokonce rodinné dovolené.

Číst dál...

Termín ještě není vypsán
Cena: 2 990 Kč

Stejně jako v řadě sportovních disciplín i ve sportovní fotografii rozhodují o úspěchu nikoliv sekundy ale pouhé jejich zlomky. Podobně jako sportovec i úspěšný sportovní fotograf musí mít alespoň špetku toho talentu. Především pak oba musí disponovat velkou fantazii, předvídavostí, zkušenostmi a mnohdy mít na své straně i trochu toho štěstí.

Číst dál...

Aktuální fotokurzy

Dárkové poukazy

Dárkový poukaz na fotografické kurzy

Na fotografické kurzy nebo workshopy z mé nabídky můžete koupit poukaz s celoroční platností jako dárek.

Kontaktujte mne