Fotografické workshopy a fotografické dílny

Ideální součást sebevzdělávání mírně a středně pokročilých zájemců, kteří si chtějí intenzivněji a do větší hloubky rozšířit své znalosti a získat praktické zkušenosti ve fotografickém workshopu týkající se zvolené fotografické oblasti.

28. – 29. duben 2018
9:00 – 16:30
Praha 4 Nusle
Cena: 6 900 Kč

Módní fotografie prošla za dobu své existence dlouhým a bouřlivým vývojem. Současné odívání a propagovaný produkt musí stát na osobitém estetickém stylu, který je podpořen vhodným příběhem, exotický pojetím a mnohdy i sexuálním podtextem. Není proto žádným překvapením, že práce nejvyhlášenějších světových autorů dnes visí v galeriích a jsou považovány za umění nebo jeho předstupeň. Slavný francouzský módní fotograf Jeanloupe Sieff charakterizoval svou profesi těmito slovy: „Naší prací je vzbudit přání, rozdmýchat emoce, vyprovokovat reakce.“

Číst dál...

červenec - srpen 2018
9:30 – 16:30
Praha 3 - Žižkov
pro mírně a středně pokročilé
Cena: 8 900 Kč

V současné době nejintenzivnější a nejkomplexnější forma mého fotografického vzdělávání není určena jen těm, kteří si na svůj koníček najdou čas pouze v době prázdnin a letních dovolených. Na své si přijdou i vážní zájemci, kteří by rádi v relativně krátkém čase hlouběji pronikli do několika fotografických zákoutí současně. Pro začínající profesionály je navíc prázdninová škola fotografie velkou inspirací v jejich vlastní práci a mimořádnou příležitostí nakouknou pod pokličku svého zkušenějšího kolegy.

Číst dál...

8. až 15. září 2018
Pakoštane, Chorvatsko
začátečníci i pokročilí
Cena: 12 900 Kč

Příznivé klima pozdního léta, zkušený lektorský tým, profesionální styling i vizáž, špičkové zábleskové zařízení a krásné modelky vytváří dohromady ideální podmínky pro neopakovatelné zážitky a spoustu úžasných fotografií.

Číst dál...

květen – červen 2018
Aljaška, USA
začátečníci i pokročilí

Tato fotografická expedice je mou srdeční záležitostí! Aljaška je místem, které se mi bez nějakého přehánění navždy vrylo nejen do paměti, ale zůstalo hluboko v mém srdci. Hory Svatého Eliáše, Bennetovo jezero, národní parky Wrangell a Denali a řada dalších přírodních krás se nikdy neokoukají.

Číst dál...

květen – červen 2018
Isle of Skye, Skotsko
začátečníci i pokročilí
Cena: cca 22 000 Kč

Každý zapálený fotograf, ať amatér či profesionál, dříve nebo později dojde ke stejné zkušenosti. Pokud si chce dobře „zafotit“ a ještě k tomu si přivézt ze své zahraniční cesty fotografie, na které bude právem náležitě pyšný, nemůže být součástí běžného poznávacího zájezdu nebo dokonce rodinné dovolené.

Číst dál...

27.8. 2017
8:00 - 16:00 hod.
Hořice
Cena: 2 990 Kč

Stejně jako v řadě sportovních disciplín i ve sportovní fotografii rozhodují o úspěchu nikoliv sekundy ale pouhé jejich zlomky. Podobně jako sportovec i úspěšný sportovní fotograf musí mít alespoň špetku toho talentu. Především pak oba musí disponovat velkou fantazii, předvídavostí, zkušenostmi a mnohdy mít na své straně i trochu toho štěstí.

Číst dál...

Aktuální fotokurzy

Dárkové poukazy

Dárkový poukaz na fotografické kurzy

Na fotografické kurzy nebo workshopy z mé nabídky můžete koupit poukaz s celoroční platností jako dárek.

Kontaktujte mne