Blog

O čem přemýšlím, když zrovna nefotografuji, co nového chystám nebo na čem zajímavém jsem nedávno pracoval, co mi dělá v mé fotografické profesi starosti i radosti – prostě o všem, co se děje v mém fotografickém světě, se dočtete v následujících článcích.

O čem bude časopis v roce 2019? Více kreativity (vaší i jejich), více vašich fotografií, více vašich videí, více setkání a více vzájemných kontaktů. Těším se, že ten 23. ročník vydávání, který tímto číslem zahajuje, si společně všichni pořádně užijeme.

Číst dál...

Víte, proč je titulek tradičního - a registrovaného - názvu prosincového čísla FotoVidea rozdělen? Protože je konec dalšího, již dvaadvacátého roku jeho existence a tak si redakce na závěr dovolila tak trochu experimentovat. Přidali o dost více videa pro ty, co svůj přístroj, který umí obojí, využívají opravdu naplno. A nejen to!

Číst dál...

Má oblíbená fotografická inspirace je opět na stáncích. A nechybí ani rady, návody, recenze...

Samozřejmě i listopadové FotoVideo drží vaší oblíbenou linku, které začíná fotografickou inspirací, v níž se pro změnu a opět podíváme třeba do Japonska, na zajímavé portréty a také zvláštní projekt nadzemní a podzemní fotografie. Pozveme vás na oblíbený FotoŠkoda FEST, nabídneme recenze dvou úžasných knih, poradíme jak na sférickou fotografii, či jak si vybrat objektiv pro váš analogový přístroj. Nestačí? V listopadovém FotoVideo najdete i další články, které vás jistě zaujmou. Stačí si nás koupit!

Číst dál...

Zvětšili FotoVideo

Rozrostli se o celých osm stran nejen díky novinkám, které u uvnitř najdete vlastně ve stejném čase, v jakém je firmy odhalí na známém a tradičním veletrhu v Kolíně nad Rýnem. Vědí ale, že tato momentální aktuálnost je dost pomíjivá a tak ten důvod rozšíření je i v materiálech nadčasových. Které to jsou?

Číst dál...

Zářijové vydání časopisu FotoVideo si už od prvních stran užijete. Je plné toho nejlepšího a těch, kteří se o to nejkrásnější a nejlepší zasloužili. Naše vícenásobná blahopřání patří nejlepším fotografům i nejúspěšnějším firmám.

Číst dál...

Krásné léto prožíváme s vámi vlastně každý den. A každý měsíc se snažíme nabídnout to nejlepší a nejexkluzivnější.  Jsme rádi, že koupit si nás anebo předplatit, se vám vždy vyplatí.

Je fantastické, že můžeme stále ještě docela bez problémů cestovat a na cestách samozřejmě fotit a točit videa. Tím se tak trochu dostáváme k hodně pestré náplni tohoto srpnového vydání.  Je skutečně veskrze letní a prázdninové.  Zabývá se nejen událostmi, které k tomuto létu patří, ale i tím zmiňovaným cestováním, jež je pro mnoho z nás oblíbeným koníčkem.  Pojďme se společně na těchto srpnových stránkách podívat do pražského Mánesu na jednu velkou výstavu, prolétněme se s drony nad hradem Točník a s tím největším dronem nad úchvatnou krajinou irského pobřeží, nechme se pozvat na Nový Zéland, navštivme oblíbené fotografické destinace v Dolomitech, Toskánsku či na Islandu, podívejme se na krásnou svatbu a prohlédněme si nejlepší vaše černobílé fotky ze soutěže Fotograf roku. A tím opravdu ještě naše cestování nekončí! Více je uvnitř!

Číst dál...

Vážená paní, vážený pane,

V uplynulých třech letech jsme zachovali ceny elektřiny (fotografických služeb) v nezměněné podobě a zajišťovali pro Vás stabilní dodávku elektřiny (stabilní úroveň naší práce) a kvalitní zákaznický servis (kvalitně odvedenou práci na profesionální úrovni).

Číst dál...

Každé vydání FotoVidea je trochu jiné. Tak to má být. Tentokrát je hodně o kráse krajin, kterou tak umí nafotit jen málokdo a hlavně také o fotografických soutěžích. Některé v tomto vydání vyhlašujeme (ty dlouhodobé i krátkodobé) a u jiných prezentujeme jejich výsledky. Na léto jako stvořené!  Můžete si vybrat, fotit a plánovat a nahrávat. Téma si zvažte, jaké se vám hodí, a pusťte se do toho s časopisem FotoVideo v ruce, ceny jsou velmi významné.

Číst dál...

… to tvrdil americký průmyslník Henry Ford. Platí to v řadě lidských činností, sportovní fotografii nevyjímaje. Tajemství zdařilých fotek totiž nespočívá pouze ve správném nastavení fotoaparátu. Je důležité se orientovat v dané sportovní disciplíně. Vědět, kdo je favorit, ve které ruce drží hráč raketu, jakou nohou ten který fotbalista kope, najít správný úhel záběru, umět malinko předvídat a spoustu dalších věcí.

Číst dál...

Začátkem tohoto roku jsme vám slíbili, že budeme přinášet nejen kvalitní českou a slovenskou fotografii, ale že se pokud možno v každém vydání podíváme někam do vzdálenějšího světa a nabídneme vám fotografické příběhy těch, kteří se pohybují v ještě náročnější konkurenci. Tak činíme a v tomto vydání dokonce dvojnásobně!

Číst dál...

Aktuální fotokurzy

Dárkové poukazy

Dárkový poukaz na fotografické kurzy

Na fotografické kurzy nebo workshopy z mé nabídky můžete koupit poukaz s celoroční platností jako dárek.

Kontaktujte mne