Blog

Další (k)rok s FotoVideo

O čem bude časopis v roce 2019? Více kreativity (vaší i jejich), více vašich fotografií, více vašich videí, více setkání a více vzájemných kontaktů. Těším se, že ten 23. ročník vydávání, který tímto číslem zahajuje, si společně všichni pořádně užijeme.

Lednové FotoVideo je zase trochu jiné!

Každý rok něco přidávají a upravují obsah časopisu dle vašich potřeb a přání a dle vývoje českého a slovenského trhu. Vybírejte si s nimi, jsou jediným fotografickým členem světové asociace EISA v České republice a vychází bez přestávky každý měsíc už třiadvacátý rok. Těší se na letošní spolupráci se všemi, se kterými si rozumí, a mají ho rádi. Čekají na vaše názory, přání a požadavky v časopise, na webu, v pravidelných newsletterech, na Facebooku, na Instagramu i v soutěži Fotograf roku.

Mají vás rádi a přejí všem to nejjasnější a nejlepší „Dobré světlo“ po celý rok 2019!

Vyberte si z nového, lednového vydání časopisu FotoVideo třeba následující (a je tam toho opravdu ještě mnohem více!):

ROZHOVOR: FILIP MATUŠINSKÝ: K focení jsem se dostal oklikou přes grafiku…“, říká známý profesionál už od strany 8.

RECENZE: KALENDÁŘ #SpolečněProtiBezmoci: Tereza z Davle pomáhá společnosti ALSA. Fotografie, na kterých najdete známé osobnosti a také ty, co pomoc potřebují. Strana 16 a další.

MINIFOLIA: JANINA FOLDYNOVÁ A JAN ZAVADIL: Oba fotografy zpovídala kolegyně Simona Nálepková. Zahájili jsme společně s nimi novou rubriku, vztahující se k právě vyhodnocenému tématu soutěže Fotograf roku. Čtěte od strany 18.

ROZHOVOR: STANISLAV POKORNÝ VYSTAVUJE: Poslední výstava v Nikon Photo Gallery? Rozhovor s dlouholetým kurátorem galerie, která končí na straně 44.

PRAXE: FOTOPORADNA PETRA BŘEZINY: Jak si vybírat stativ a na co si dát pozor? Velmi důležité, praktické rady od strany 66.

FOTOGRAF ROKU - 19. ROČNÍK: Odborná porota vyhodnotila první téma devatenáctého ročníku s názvem „Překrásný svět dětí“. A výsledky jsou opravdu až překvapivé! Čtěte na straně 84 a dalších.

A velké dárky k celoročnímu předplatnému FotoVideo!

Předplaťte si ho! Je nejvyšší čas. Dostanete současně výhodný dárek ZDARMA dle vašeho výběru (přidali aktuálně jednu moc pěknou a velmi výhodnou brašnu, která je pro každého a tedy nejen pro fotografy a videomakery). Objednávejte hned a vybírejte zde.

Mít doma kvalitně tištěný časopis FotoVideo každý měsíc o den dříve než se objeví ve volném prodeji a ještě k tomu za cca 60% jeho normální, prodejní ceny, to už se fakt vyplatí!

Aktuální fotokurzy

Dárkové poukazy

Dárkový poukaz na fotografické kurzy

Na fotografické kurzy nebo workshopy z mé nabídky můžete koupit poukaz s celoroční platností jako dárek.

Kontaktujte mne