Blog

Máte už listopadové FotoVideo?

Má oblíbená fotografická inspirace je opět na stáncích. A nechybí ani rady, návody, recenze...

Samozřejmě i listopadové FotoVideo drží vaší oblíbenou linku, které začíná fotografickou inspirací, v níž se pro změnu a opět podíváme třeba do Japonska, na zajímavé portréty a také zvláštní projekt nadzemní a podzemní fotografie. Pozveme vás na oblíbený FotoŠkoda FEST, nabídneme recenze dvou úžasných knih, poradíme jak na sférickou fotografii, či jak si vybrat objektiv pro váš analogový přístroj. Nestačí? V listopadovém FotoVideo najdete i další články, které vás jistě zaujmou. Stačí si nás koupit!

Muselo být dost pracné, protože je mimořádně vycizelované se spoustou exkluzivních informací. Věřím, že si je rádi přečtete a samozřejmě také prohlédnete. Je to obrazový časopis a škoda, že nemůžou prezentovat i ta oblíbená videa. Ta pro změnu občas najdete na tomto našem webu ifotovideo.cz.

 

A co Soutěž Fotograf roku a další?

Víte, že se už osmnáctý ročník největší fotografické soutěže Fotograf roku blíží nezadržitelně do finále? Průběžné skóre ne napínavě blízké, na prvních místech stále není nic rozhodnuto. Kdo se stane celkovým vítězem? Kdo má šanci chlubit se skvělým titulem „Fotograf roku“?

A nezapomeňte na další naše soutěže! Můžete v nich vyhrát Huawei P20 Lite a nebo v té o koních dokonce bezzrcadlovku Canon. Soutěžit se vyplatí!

A Technika se ještě vrací k Photokině

Veletrh Photokina byl přeci jenom událostí, která se do jednoho vydání nevešla. I v listopadovém FotoVideo si můžete prohlédnout novinky, které pro změnu představily společnosti CEWE, ZEISS, Panasonic, Lowepro, Canon a další a další. Takže milovníci techniky si určitě přijdou na své

Vyberte si z listopadového vydání časopisu FotoVideo třeba toto:

INSPIRACE: KANAKO SATO JE Z TOKYA

Jdou underwater a street dohromady?

ROZHOVOR: TOMÁŠ SENTPETERY Z LONDÝNA

Představujeme projekt Look deeper

RECENZE: MARTIN BECK – LATERNA MAGIKA

Kniha o divadle, která je plná fotografického umění

PRAXE: NAŠE ANALOGOVÁ ŠKOLA INFORMUJE

 Jaký vybrat objektiv pro analogovou fotografii?

TECHNIKA: PŘEKVAPIVÉ NOVINKY Z PHOTOKINA 2018

Představují se CEWE, ZEISS, Lowepro, Panasonic a další

FOTOGRAF ROKU ZAHAJUJE 19. ROČNÍK

Vyberte si nová témata a určitě foťte!

 

Opět velké dárky k celoročnímu předplatnému FotoVideo!

Předplaťte si ho! Dostanete současně výhodný dárek ZDARMA dle vašeho výběru (třeba předplatné grafického programu na celý rok nebo unikátní diář s fotografiemi ze soutěže Fotograf roku či voucher na rychlé stahování na serveru Ulož.to, slevy od CEWE nebo na mé kurzy a další…) a to jeden vybraný i v případě, že jste stálým předplatitelem a předplatné si obnovujete. Objednávejte hned a vybírejte zde.

Mít doma kvalitně tištěný časopis FotoVideo každý měsíc o den dříve než se objeví ve volném prodeji a ještě k tomu ta cca 60% jeho normální, prodejní ceny, to už se fakt vyplatí!

Aktuální fotokurzy

Dárkové poukazy

Dárkový poukaz na fotografické kurzy

Na fotografické kurzy nebo workshopy z mé nabídky můžete koupit poukaz s celoroční platností jako dárek.

Kontaktujte mne