Blog

Prosincové Foto a Video

Víte, proč je titulek tradičního - a registrovaného - názvu prosincového čísla FotoVidea rozdělen? Protože je konec dalšího, již dvaadvacátého roku jeho existence a tak si redakce na závěr dovolila tak trochu experimentovat. Přidali o dost více videa pro ty, co svůj přístroj, který umí obojí, využívají opravdu naplno. A nejen to!

Bude mu už třiadvacet!

Mnozí z vás si možná ještě tak trochu vzpomínají na jeho začátky, kdy se nějaký čas jmenovali až trochu ironicky „Advanced“ a byli tak trochu vždy vpředu nejen tím, že se stavěli od počátku do pozice velkého a ryze českého hobby časopisu, který žije s fotkou a videem a digitalizací a vším co s tím souvisí a dokáže se přizpůsobit potřebám svých čtenářů a samozřejmě i tomu našemu malému, dobrému trhu.

Mediální skupina

Po těch letech, kdy časopis rostl a rostl a přidal se k němu i dvojitý web a velká soutěž Fotograf roku, která už úspěšně „jede“ svůj devatenáctý ročník se z jednoho malého veletržního plátku stala celá mediální skupina. Patří do ní ještě a samozřejmě i váš oblíbený newsletter, který vychází naprosto pravidelně a až neuvěřitelně dvakrát týdně na několik desítek tisíc vašich elektronických adres a samozřejmě všudypřítomné sociální sítě, kde vedle facebookových profilů časopisu i soutěže mají i velkou skupinu Fotograf roku, na kterou jsou hodně hrdí a šťastní z kvality fotografií, které v ní můžete vidět. Nelze zapomenout na stále rostoucí instagramový účet „fotovideo_magazine“, který si s dobrými fotografy opravdu dobře rozumí. Zapomněl jsem na něco? Dělají toho hodně a chtějí více v tom nadcházejícím roce.

Bilancovat nestačí

A tak tu jsou s tím prosincovým vydáním, které si vzalo za cíl, nabídnout ještě více a mnohem širšímu okruhu našich příznivců. Takže nebilancují, ale naopak přidávají a věří, že se vám i toto poslední vydání roku 2018 bude opravdu a bez úšklebků líbit.

Vyberte si z prosincového vydání časopisu FotoVideo třeba toto:

ROZHOVOR: IGOR STANČÍK „Fotím čokoľvek zaujímavé“.

RECENZE: VÝSTAVA GÁBINY FÁROVÉ Žena – obraz -  akt, prostorová metafora

REPORTÁŽ: JAN RICHTER S BEZZRCADLOVKOU Mám rád cestování spojené se slanou vodou

FOTOFEJETONY: SIMONA NÁLEPKOVÁ A KATEŘINA JANIŠOVÁ Určitě si rádi přečtete, že!

PRAXE: ANALOGOVÁ ŠKOLA RADÍ A VYBÍRÁ  Jaký typ filmu si založíte do svého fotoaparátu?

TECHNIKA: NAŠE DIGITÁLNÍ FOTOKOMORA Jak ušetřit na tisku fotografií?

TECHNIKA: PŘIPRAVTE SI VLASTNÍ VELKÝ KALENDÁŘ Nástěnný, čtvercový nebo ještě větší na fotopapíře

FOTOGRAF ROKU ZAHÁJIL JIŽ 19. ROČNÍK Vkládejte své fotografie a videa do nových témat a kategorií

Naše velké dárky k celoročnímu předplatnému FotoVideo!

Předplaťte si nás! Dostanete současně výhodný dárek ZDARMA dle vašeho výběru (přidali jsme aktuálně jednu moc pěknou a velmi výhodnou brašnu, která je pro každého a tedy nejen pro fotografy a videomakery). Objednávejte hned a vybírejte zde.

Mít doma kvalitně tištěný časopis FotoVideo každý měsíc o den dříve než se objeví ve volném prodeji a ještě k tomu ta cca 60% jeho normální, prodejní ceny, to už se fakt vyplatí!

Aktuální fotokurzy

Dárkové poukazy

Dárkový poukaz na fotografické kurzy

Na fotografické kurzy nebo workshopy z mé nabídky můžete koupit poukaz s celoroční platností jako dárek.

Kontaktujte mne