Blog

Soutěžte s FotoVideo !

Pro letošní rok časopis Foto Video slíbil všestrannou interaktivitu a více vzájemných kontaktů. K těm samozřejmě patří i fotografické soutěžení, které má velkou tradici. Už devatenáctý rok vychovává redakční soutěž Fotograf roku nové talenty a prezentuje jejich práce. V tomto vydání přidávají i další soutěže tak, aby soutěžit mohl úplně každý!

Devatenáctý ročník soutěže Fotograf roku

V únorovém vydání najdete dvacet nejlepších fotografií ze soutěžního tématu „Tvář“, do kterého dorazilo opravdu požehnané množství fotografií vynikající kvality. Fotografie jsou obodovány a okomentovány porotou a je k nim připojeno ještě dalších osm nejlepších snímků juniorských. Věřte, že je na co se dívat. I vás baví vidět své fotografie perfektně vytištěné?

CEWE Photo Award 2019

Tuto opravdu největší světovou, fotografickou soutěž představují už poněkolikáté. Už jste přihlásili své fotografie do největší otevřené fotosoutěže světa? Na nic nečekejte, ceny jsou velmi lákavé. Jejich celková hodnota překračuje 250 tisíc eur. Navíc s každou přihlášenou fotkou přispíváte na dobrou věc.

Naše noční soutěž o smartphone Huawei

Je vyhodnocena a její výsledky najdete v tomto vydání! Výherci blahopřejeme a těm dalším také, poslali jste stovky nádherných fotografií!

Glanzlichter 2019

Máte rádi a fotíte přírodu? Tato největší německá soutěž má i u nás velkou tradici. Pravidelně se jí účastní stovky našich fotografů. Inspirujte se vítěznými snímky z minulého ročníku a zúčastněte se ročníku dvacátého, který budu opravdu velký a bohatě oceněný! I v této soutěži vám držíme palce.

Exkluzivní novinky a praktické rady od špičkových odborníků.

I v tomto vydání si přijde snad každý fotograf na své. Inspirujte se, prohlédněte si výběry redakce a zúčastněte se našich časopiseckých workshopů. A nezapomeňte, že technika jde velmi rychle kupředu a oni vám ty nejžhavější novinky dokážou nabídnout včas! Mají vás rádi a přejí všem to nejjasnější a nejlepší „Dobré světlo“ po celý rok 2019!

Vyberte si z únorového vydání časopisu FotoVideo a třeba nám i napište, jak se vám líbí:

INSPIRACE: DAVID YARROW V KENI - Kontrasty jsou v této africké zemi obrovské.

SOUTĚŽ: GLANZLICHTER 2019 - Mimořádná soutěž vstupuje do dvacátého ročníku.

MINIFOLIA: PETRA KLAČKOVÁ FRANTIŠEK KONOPA - Specialisté tématu měsíce „Tvář“ se představují.

INSPIRACE: PROJEKT COLORCLASS LOFOTEN - Na krajinářskou fotografii v šesti krocích.

PRAXE: NAŠE ANALOGOVÁ ŠKOLA RADÍ: Jak archivovat a uchovávat negativy?

FOTOGRAF ROKU: DRUHÉ TÉMA VYHODNOCENO - Jak jste se umístili v oblíbeném tématu „Tvář“?

Naše velké dárky k celoročnímu předplatnému FotoVideo!

Předplaťte si nás! Je čas ušetřit a ještě získat praktickou věc. Dostanete současně výhodný dárek ZDARMA dle vašeho výběru (přidali jsme aktuálně jednu moc pěknou a velmi výhodnou brašnu, která je pro každého a tedy nejen pro fotografy a videomakery). Objednávejte hned a vybírejte zde.

Mít doma kvalitně tištěný časopis FotoVideo každý měsíc o den dříve než se objeví ve volném prodeji a ještě k tomu za cca 60% jeho normální, prodejní ceny, to už se fakt vyplatí!

Aktuální fotokurzy

Dárkové poukazy

Dárkový poukaz na fotografické kurzy

Na fotografické kurzy nebo workshopy z mé nabídky můžete koupit poukaz s celoroční platností jako dárek.

Kontaktujte mne