Fotografické besedy a cestovatelské projekce

Cestovatelské besedy spojené s promítáním fotografií z řady exotických míst jsou vhodným doprovodným programem firemních teambuildingových akcí a veletrhů cestovního ruchu či jako samostatné přednášky pro školy, knihovny, kulturní centra nebo cestovatelské festivaly.

Termín ještě není vypsán

Yogyakarta - hlavní město batiky. „Má to kalich květiny, zobák dravého ptáka, pět nohou a zanechává to za sebou na bílém poli krvavé stopy. Co je to?“ Člověk, který navštívil metropoli centrální Jávy Yogyakartu, vám na tuto hádanku bez váhání odpoví. Je to cantik, nástroj velikosti plnicího pera, zdánlivě nahrazující malířský štětec. Pět nohou jsou prsty, které ho vedou. A onu „krvavou“ stopu zanechává na bavlněné či hedvábné látce tekutý vosk, vytékající z úzkého hrdla kovového kalíšku.

Číst dál...

Termín ještě není vypsán

V každodenním životě Torádžů - obyvatel hornatého vnitrozemí indonéského ostrova Sulawesi – hraje buvol nezastupitelnou roli. Setkáte se zde s nimi na každém kroku a jeho přítomnost může být leckdy alespoň symbolická, například střechy ve tvaru buvolích rohů zdobí tradiční, bohatě dekorovaná obydlí zvaná tongkonan. Především však počet a hodnota stáda předurčuje majitelovo společenské postavení a sociální příslušnost.

Číst dál...

Termín ještě není vypsán

Pro skutečné dobrodruhy a zejména pak pro ty, kteří propadli divoké vodě a raftingu, není na světě mnoho lokalit, které by se mohli srovnávat s tímto největším národním parkem na světě, rozkládajícím se na území dvou států. Tatshenshini-Alsek Wilderness Park je svou rozlohou dvakrát větší než vyhlášený Grand Canyon. Zasahuje z území kanadských provincií Britská Kolumbie a Yukon Territory až ke břehům Tichého oceánu na území Aljašky.

Číst dál...

Aktuální fotokurzy

Dárkové poukazy

Dárkový poukaz na fotografické kurzy

Na fotografické kurzy nebo workshopy z mé nabídky můžete koupit poukaz s celoroční platností jako dárek.

Kontaktujte mne