Jednodenní fotografické kurzy

V široké nabídce jednodenních monotématicky zaměřených fotografických kurzů si vyberou jak úplní začátečníci, tak i mírně či více pokročilí fotoamatéři, kteří se chtějí blíže seznámit s konkrétní fotografickou disciplínou.

sobota 26. ledna 2019
9:00 – 16:30
Praha 3 - Žižkov
pro mírně a středně pokročilé
Cena: 1 990 Kč

Neexistuje nudnější četba, než je návod k obsluze. Na tom se všichni majitelé nově pořízené fototechniky – externích blesků nevyjímaje - zcela jistě shodnou. I proto má nejeden uživatel v jejím ovládání malinko rezervy. Bohužel bez toho, aniž by tušil, k čemu na externím blesku slouží ten či onen čudlík, slušných výsledků stěží dosáhne. Jakmile ale získá v ovládání svého zařízení trochu jistotu, může si dříve nebo později začít dávat čím dál vyšší cíle.

Číst dál...

neděle 24. února 2019
9:00 – 16:30
Praha 3 - Žižkov
pro mírně a středně pokročilé
Cena: 2 490 Kč

„Chceš-li se stát slavným, fotografuj slavné lidi,“ tvrdí hvězda světové portrétní fotografie, americká fotografka Annie Leibovitz. Není to náhoda, že z fotografických disciplín se nejvíce pozornosti těší právě portrétní a figurální fotografie. Možná proto, že snad každý začínající fotograf namířil objektiv svého fotoaparátu ze všeho nejdříve na své blízké a přátele. Anebo je to možná tím, že těm nejtalentovanějším fotografům, kteří fotografují právě celebrity, přináší peníze a slávu.

Číst dál...

sobota 17. listopadu 2018
14:00 – 20:00
Praha 3 - Žižkov
pro mírně a středně pokročilé
Cena: 1 990 Kč

Každý den se odehrává kolem nás řada společenských, kulturních, politických a sportovních událostí, které je nutné zdokumentovat. Někdy stačí jednou zdařilou fotografií, doprovázenou krátkým doprovodným textem, jindy příběhem, skrytým v sérii několika snímků. Nepřeberné množství novin, časopisů a záplava nově vznikajících periodik nebo zpravodajských serverů má enormní požadavky na obrazovou část a reportážní fotografie se tak dnes stala jednou z nejžádanějších fotografických disciplín.

Číst dál...

sobota 19. ledna 2019
9:00 – 16:30
Praha 3 - Žižkov
pro začátečníky a mírně pokročilé
Cena: 1 990 Kč

Pořídili jste si digitální fotoaparát a teď si s ním „tak trochu“ nevíte rady? Nebaví vás číst komplikovaně napsané návody nebo nemáte čas studovat odborné publikace? Nejste se svými fotografiemi zcela spokojeni a zjistili jste, že nestačí - jak s oblibou tvrdí někteří výrobci fotoaparátů - pouze stisknout spoušť? Můj celodenní kurz pro začátečníky a mírně pokročilé Vás posune o krok dál.

Číst dál...

neděle 27. ledna 2019
9:00 - 16:30
Praha 3 - Žižkov
pro mírně a středně pokročilé
Cena: 2 390 Kč

Chcete vytvářet působivé portréty vašich blízkých a přátel, či zaznamenávat prchavé okamžiky a proměny vaší malé ratolesti? Nebo jste se do toho již pustili, ale nejste s výsledky svého snažení příliš spokojeni? Chcete se zlepšit natolik, abyste mohli svými fotografiemi někoho obdarovat, a být na výsledky své práce pyšní i po mnoha letech? Není lepší a jednodušší cesty, než se něco přiučit od profesionálního fotografa a přihlásit se do našeho kurzu.

Číst dál...

neděle 20. ledna 2019
9:00 – 16:30
Praha 3 - Žižkov
pro mírně a středně pokročilé
Cena: 1 990 Kč

„Fotografie není jako malířství. Kreativní část proběhne ve zlomku vteřiny, když exponujete snímek. Vaše oko musí vidět kompozici nebo výraz života, který vám právě sám život přináší, a vy musíte intuitivně vědět, kdy cvaknout fotoaparátem. Co jednou propásneme, to už se nebude opakovat,“ Henri Cartier-Bresson, francouzský fotograf a humanista

Číst dál...

Aktuální fotokurzy

Dárkové poukazy

Dárkový poukaz na fotografické kurzy

Na fotografické kurzy nebo workshopy z mé nabídky můžete koupit poukaz s celoroční platností jako dárek.

Kontaktujte mne