Fotografické workshopy a fotografické dílny

Ideální součást sebevzdělávání mírně a středně pokročilých zájemců, kteří si chtějí intenzivněji a do větší hloubky rozšířit své znalosti a získat praktické zkušenosti ve fotografickém workshopu týkající se zvolené fotografické oblasti.

28.10. 2018 - dostihy v Chuchli
8:00 - 16:00 hod.
Praha - Štvanice
Cena: 2 990 Kč

Společně s Martinem Sidorjakem chystám na rok 2018 další řadu velice úspěšných workshopů sportovní fotografie. Tentokrát jich bude v průběhu roky mnohem více a navíc v různých regionech naší vlasti. Dostane se na letní i vyloženě zimní sporty...   

Číst dál...

bude vypsána v roce 2019
16:00 – 22:00
Praha 3 - Žižkov
pro mírně a středně pokročilé
Cena: 8 900 Kč

V současné době nejintenzivnější a nejkomplexnější forma mého fotografického vzdělávání není určena jen těm, kteří si na svůj koníček najdou čas pouze v době prázdnin a letních dovolených. Na své si přijdou i vážní zájemci, kteří by rádi v relativně krátkém čase hlouběji pronikli do několika fotografických zákoutí současně. Pro začínající profesionály je navíc prázdninová škola fotografie velkou inspirací v jejich vlastní práci a mimořádnou příležitostí nakouknou pod pokličku svého zkušenějšího kolegy.

Číst dál...

bude vypsán v roce 2019
9:00 – 18:00
Černokostelecký pivovar - Kostelec nad Černými lesy
Cena: od 5 000 Kč

Jsou místa, která mě jako fotografa okouzlila už na první pohled. Patří mezi ně bezpochyby i prostory Černokosteleckého pivováru a jeho pivovarské muzeum. V originálním a inspirujícím prostředí mezi artefakty z předválečného období či stroji od firmy Kolben & Daněk se Vám začnou před očima zjevovat fotografie dávných krásek ale i mnohem mladší slavný snímek tenistky Martiny Navrátilové od Annie Leibovitz. Nejinak tomu bylo v mém případě, když jsem měl příležitost zde pracovat na jednom ze svých kalendářů. A rozhodl jsem se tento úžasný zážitek zprostředkovat i Vám...

Číst dál...

8. až 15. září 2018
Pakoštane, Chorvatsko
začátečníci i pokročilí
Cena: 13 900 Kč

Příznivé klima pozdního léta, zkušený lektorský tým, profesionální styling i vizáž, špičkové zábleskové zařízení a krásné modelky vytváří dohromady ideální podmínky pro neopakovatelné zážitky a spoustu úžasných fotografií.

Číst dál...

sobota 1.prosince 2018
10:00 - 15:00
Rokycanova 6, Praha 3 Žižkov
pro všechny, co to s fotografií myslí více než vážně
Cena: 3 500 Kč

Dobrý den, pane Rodingere, před více než rokem jsem se zúčastnil Vašeho kurzu fotografického podnikání. Myslím, že mne to posunulo zase o kousek dál, takže se snažím fotografování rozjet na plný úvazek. Nutno říct, že začínat je opravdu těžké, dobře fotit je jen nutný základ, k tomu spousta nových dovedností, stále celý proces dolaďuji. Ještě jednou děkuji za skvělý kurz. S přáním úspěšného nového roku. Jiří Kroul – 1. ledna 2018

Číst dál...

březen - duben 2019
Isle of Skye, Skotsko
začátečníci i pokročilí
Cena: 20 000 Kč

Každý zapálený fotograf, ať amatér či profesionál, dříve nebo později dojde ke stejné zkušenosti. Pokud si chce dobře „zafotit“ a ještě k tomu si přivézt ze své zahraniční cesty fotografie, na které bude právem náležitě pyšný, nemůže být součástí běžného poznávacího zájezdu nebo dokonce rodinné dovolené.

Číst dál...

červen - červenec 2019
Aljaška, USA
začátečníci i pokročilí

Tato fotografická expedice je mou srdeční záležitostí! Aljaška je místem, které se mi bez nějakého přehánění navždy vrylo nejen do paměti, ale zůstalo hluboko v mém srdci. Hory Svatého Eliáše, Bennetovo jezero, národní parky Wrangell a Denali a řada dalších přírodních krás se nikdy neokoukají.

Číst dál...

Aktuální fotokurzy

Dárkové poukazy

Dárkový poukaz na fotografické kurzy

Na fotografické kurzy nebo workshopy z mé nabídky můžete koupit poukaz s celoroční platností jako dárek.

Kontaktujte mne