Fotografické workshopy a fotografické dílny

Ideální součást sebevzdělávání mírně a středně pokročilých zájemců, kteří si chtějí intenzivněji a do větší hloubky rozšířit své znalosti a získat praktické zkušenosti ve fotografickém workshopu týkající se zvolené fotografické oblasti.

10.3. 2019 - MČR v alpských disciplínách
8:00 - 18:00 hod.
Špindlerův Mlýn, Hořice, Praha
Cena: 2 990 Kč

Společně s Martinem Sidorjákem chystám na rok 2019 další řadu velice úspěšných workshopů sportovní fotografie. Tentokrát jich bude v průběhu roky mnohem více a navíc v různých regionech naší vlasti. Dostane se na letní i vyloženě zimní sporty...   

Číst dál...

sobota 2.února 2019
10:00 - 15:00
Rokycanova 6, Praha 3 Žižkov
pro všechny, co to s fotografií myslí více než vážně
Cena: 3 500 Kč

Dobrý den, pane Rodingere, před více než rokem jsem se zúčastnil Vašeho kurzu fotografického podnikání. Myslím, že mne to posunulo zase o kousek dál, takže se snažím fotografování rozjet na plný úvazek. Nutno říct, že začínat je opravdu těžké, dobře fotit je jen nutný základ, k tomu spousta nových dovedností, stále celý proces dolaďuji. Ještě jednou děkuji za skvělý kurz. S přáním úspěšného nového roku. Jiří Kroul – 1. ledna 2018

Číst dál...

březen - duben 2019
termín bude upřesněn
Isle of Skye, Skotsko
začátečníci i pokročilí
Cena: 20 000 Kč

Každý zapálený fotograf, ať amatér či profesionál, dříve nebo později dojde ke stejné zkušenosti. Pokud si chce dobře „zafotit“ a ještě k tomu si přivézt ze své zahraniční cesty fotografie, na které bude právem náležitě pyšný, nemůže být součástí běžného poznávacího zájezdu nebo dokonce rodinné dovolené.

Číst dál...

7. až 14. září 2019
Pakoštane, Chorvatsko
začátečníci i pokročilí
Cena: 13 900 Kč

"Chorvatsko je super, mě to vyhovuje a baví po mnoha stránkách. Z mého pohledu jednoznačně nejlepší workshop vůbec v ČR, takže si ho rozhodně nenechám ujít...." Libor Adámek - účastník 4. a 5. ročníku, přihlášen i na nadcházející 6. ročník v září 2019.

Číst dál...

bude vypsána v roce 2019
16:00 – 22:00
Praha 3 - Žižkov
pro mírně a středně pokročilé
Cena: 8 900 Kč

V současné době nejintenzivnější a nejkomplexnější forma mého fotografického vzdělávání není určena jen těm, kteří si na svůj koníček najdou čas pouze v době prázdnin a letních dovolených. Na své si přijdou i vážní zájemci, kteří by rádi v relativně krátkém čase hlouběji pronikli do několika fotografických zákoutí současně. Pro začínající profesionály je navíc prázdninová škola fotografie velkou inspirací v jejich vlastní práci a mimořádnou příležitostí nakouknou pod pokličku svého zkušenějšího kolegy.

Číst dál...

červen - červenec 2019
Aljaška, USA
začátečníci i pokročilí

Tato fotografická expedice je mou srdeční záležitostí! Aljaška je místem, které se mi bez nějakého přehánění navždy vrylo nejen do paměti, ale zůstalo hluboko v mém srdci. Hory Svatého Eliáše, Bennetovo jezero, národní parky Wrangell a Denali a řada dalších přírodních krás se nikdy neokoukají.

Číst dál...

20. - 21. červenec 2019
9:00 – 18:00
Černokostelecký pivovar - Kostelec nad Černými lesy
Cena: od 5 000 Kč

Jsou místa, která mě jako fotografa okouzlila už na první pohled. Patří mezi ně bezpochyby i prostory Černokosteleckého pivováru a jeho pivovarské muzeum. V originálním a inspirujícím prostředí mezi artefakty z předválečného období či stroji od firmy Kolben & Daněk se Vám začnou před očima zjevovat fotografie dávných krásek ale i mnohem mladší slavný snímek tenistky Martiny Navrátilové od Annie Leibovitz. Nejinak tomu bylo v mém případě, když jsem měl příležitost zde pracovat na jednom ze svých kalendářů. A rozhodl jsem se tento úžasný zážitek zprostředkovat i Vám...

Číst dál...

Aktuální fotokurzy

Dárkové poukazy

Dárkový poukaz na fotografické kurzy

Na fotografické kurzy nebo workshopy z mé nabídky můžete koupit poukaz s celoroční platností jako dárek.

Kontaktujte mne