Moderní fotografické vzdělávání

Líbí se vám mé fotografie a rádi by jste se dozvěděli něco více o jejich vzniku? Chtěli by jste se něčemu přiučit a nebo si jen na pár hodin vyzkoušet práci profesionálního fotografa? Tak to jste na správné adrese!

Možnost práce asistenta v profesionálním studiu

Nejvíce vás v životě naučí samotná fotografická praxe. Spousta fotografů začínala v profesionálním fotografickém studiu jako asistenti. I taková příležitost se absolventům fotografických kurzů nabízí.

Kontaktujte mě

Besedy a cestovatelské projekce

Besedy spojené s promítáním fotografií z řady exotických míst jsou ideálním doprovodným programem teambuildingových akcí, veletrhů a festivalů cestovního ruchu či jako přednášky pro školy, knihovny a kulturní centra.

Více zde...

Příprava ke studiu na fotografické škole

Chystáte se vy nebo váš potomek ke studiu na odborné fotografické škole? Potřebujete pomoci s přijímacími pracemi nebo si pouze ověřit a případně doplnit teoretické i praktické znalosti ve fotografii?

Kontaktujte mě

Individuální fotografické kurzy a workshopy

Jste v kolektivu ostýchaví, nevyhovuje vám z pracovních či jiných důvodů společný fotografický kurz? Potřebujete osobní konzultaci nebo jste si v nabídce aktuálně vypsaných kurzů nevybrali?

Kontaktujte mě

Fotografické semináře pro školy, úřady a firmy

Speciální fotografické kurzy pro všechny, kteří využívají fotografii ve své práci, např. pracovníky pojišťoven, realitních kanceláři, police a řady dalších profesí je možné vézt na pracovišti objednavatele.

Kontaktujte mě

Prázdninová fotografická škola

Komplexní a intenzivní forma prázdninového fotografického vzdělávání pro ty zájemce, kteří se z časových či osobních důvodů nemohou zúčastnit našich fotografických kurzů a workshopů během školního roku.

Více zde...

Fotografické workshopy a fotografické dílny

Ideální součást sebevzdělávání mírně a středně pokročilých zájemců, kteří si chtějí rozšířit své znalosti a získat praktické zkušenosti ve fotografickém workshopu týkající se zvolené fotografické oblasti.

Více zde...

Jednodenní fotografické kurzy pro každého

V široké nabídce jednodenních monotématicky zaměřených fotokurzů si vyberou jak úplní začátečníci, tak pokročilí fotoamatéři, kteří se chtějí seznámit s konkrétní fotografickou disciplínou.

Více zde...

Aktuální fotokurzy

Dárkové poukazy

Dárkový poukaz na fotografické kurzy

Na fotografické kurzy nebo workshopy z mé nabídky můžete koupit poukaz s celoroční platností jako dárek.

Kontaktujte mne