Aktuálně vyhlášené fotografické kurzy, workshopy a besedy

sobota 20. října 2018
9:00 – 16:30
Praha 3 - Žižkov
pro mírně a středně pokročilé
Cena: 2 490 Kč

„Chceš-li se stát slavným, fotografuj slavné lidi,“ tvrdí hvězda světové portrétní fotografie, americká fotografka Annie Leibovitz. Není to náhoda, že z fotografických disciplín se nejvíce pozornosti těší právě portrétní a figurální fotografie. Možná proto, že snad každý začínající fotograf namířil objektiv svého fotoaparátu ze všeho nejdříve na své blízké a přátele. Anebo je to možná tím, že těm nejtalentovanějším fotografům, kteří fotografují právě celebrity, přináší peníze a slávu.

Číst dál...

bude vypsán v roce 2019
9:00 – 18:00
Černokostelecký pivovar - Kostelec nad Černými lesy
Cena: od 5 000 Kč

Jsou místa, která mě jako fotografa okouzlila už na první pohled. Patří mezi ně bezpochyby i prostory Černokosteleckého pivováru a jeho pivovarské muzeum. V originálním a inspirujícím prostředí mezi artefakty z předválečného období či stroji od firmy Kolben & Daněk se Vám začnou před očima zjevovat fotografie dávných krásek ale i mnohem mladší slavný snímek tenistky Martiny Navrátilové od Annie Leibovitz. Nejinak tomu bylo v mém případě, když jsem měl příležitost zde pracovat na jednom ze svých kalendářů. A rozhodl jsem se tento úžasný zážitek zprostředkovat i Vám...

Číst dál...

28.10. 2018 - dostihy v Chuchli
8:00 - 16:00 hod.
Praha - Štvanice
Cena: 2 990 Kč

Společně s Martinem Sidorjakem chystám na rok 2018 další řadu velice úspěšných workshopů sportovní fotografie. Tentokrát jich bude v průběhu roky mnohem více a navíc v různých regionech naší vlasti. Dostane se na letní i vyloženě zimní sporty...   

Číst dál...

8. až 15. září 2018
Pakoštane, Chorvatsko
začátečníci i pokročilí
Cena: 13 900 Kč

Příznivé klima pozdního léta, zkušený lektorský tým, profesionální styling i vizáž, špičkové zábleskové zařízení a krásné modelky vytváří dohromady ideální podmínky pro neopakovatelné zážitky a spoustu úžasných fotografií.

Číst dál...

V široké nabídce jednodenních monotématicky zaměřených fotografických kurzů si vyberou jak úplní začátečníci, tak i mírně či více pokročilí fotoamatéři, kteří se chtějí blíže seznámit s konkrétní fotografickou disciplínou.

Všechny Fotografické kurzy

Ideální součást sebevzdělávání mírně a středně pokročilých zájemců, kteří si chtějí intenzivněji a do větší hloubky rozšířit své znalosti a získat praktické zkušenosti ve fotografickém workshopu týkající se zvolené fotografické oblasti.

Všechny Fotografické workshopy

Cestovatelské besedy spojené s promítáním fotografií z řady exotických míst jsou vhodným doprovodným programem firemních teambuildingových akcí a veletrhů cestovního ruchu či jako samostatné přednášky pro školy, knihovny, kulturní centra nebo cestovatelské festivaly.

Všechny Fotografické besedy

Aktuální fotokurzy

Dárkové poukazy

Dárkový poukaz na fotografické kurzy

Na fotografické kurzy nebo workshopy z mé nabídky můžete koupit poukaz s celoroční platností jako dárek.

Kontaktujte mne