Fotografické workshopy a fotografické dílny

Fotoexpedice „Mysterious Scotland“

Vyhlášené termíny:

březen - duben 2019 volno
Cena: 20 000 Kč

Každý zapálený fotograf, ať amatér či profesionál, dříve nebo později dojde ke stejné zkušenosti. Pokud si chce dobře „zafotit“ a ještě k tomu si přivézt ze své zahraniční cesty fotografie, na které bude právem náležitě pyšný, nemůže být součástí běžného poznávacího zájezdu nebo dokonce rodinné dovolené.

Existují jenom dvě cesty jak pořídit na cestách zdařilé fotografie - buď se stát vlkem samotářem, který se toulá odlehlými končinami odkázán zcela sám na sebe nebo vyrazit s partou podobně smýšlejících lidí a s podobnými cíli. Toto poznání mne vedlo k tomu, že jsem se rozhodl dát takovou partu opět dohromady a společně si nefalšované fotografické dobrodružství pořádně užít.

Pojeď si naplno užít drsnou krajinu, kde se světlo mění každým okamžikem, a kde o motivy pro výstavní fotografie není nouze!

Takových míst v Evropě mnoho není. Bezpochyby ale mezi ně patří rozlehlá vřesoviště, rozeklané pobřeží s odlehlými majáky nebo tajemná a pověstmi opředená hluboká jezera Skotska. Místa jako Scottish Highlands, ostrovy Isle of Skye či ostrov Rigy nebo vřesoviště Rannoch Moor, údolí Glen Coe a Glen Etive a horské oblasti Torridon a Inverpolly jsou prostě nefalšovanou oslavou divoké přírody, která nabízí bezpočet jedinečných příležitosti pořídit úchvatné fotografie krajiny.

Během sedmi dnů poznáš kolegy fotoamatéry i profesionály, kteří tě budou motivovat k ojedinělým snímkům a probudí v tobě ještě větší touhu zdokonalovat tvé fotografické umění. Dva lektoři - profesionální fotografové - kteří už něco procestovali – ti budou neustále po ruce nejen jako průvodci, ale především jako odborní rádci, ochotní ti předat své zkušenosti potřebné k dosažení co nejpoutavějších fotografií. Skotská vysočina se rozkládá na velkém území, kde není problém nacházet stále nová a nová místa, která tě okouzlí. Skotsko si prostě po první návštěvě zamiluješ a budeš se chtít vracet.

Skotsko je ideálním cílem pro začátečníky i zkušené fotografy zaměřených na krajinářskou fotografii.

Cíl fotografického workshopu

Užít si místa, která ti poskytnou neskrývanou radost z pobytu a následně i z tvých vlastních krásných fotografií. Pro ty méně zkušené je to výjimečná příležitost k zasvěcení do kouzel krajinářské fotografie od úplných technických základů fotografování až po použití přechodových, polarizačních nebo neutrálně šedých filtrů či zásad pořizování panoramatických fotografií. Lektoři pomohou v závislosti na světelných podmínkách nejen s výběrem místa nebo hledáním hlavních motivů. Především budou všem bez rozdílů neustále po ruce i s užitečnou radou ohledně kompozice či jak dostat do svých snímků krajiny třeba dynamiku či tu správnou náladu.

Přidej se k nám a zúčastni se jedinečného fotografického workshopu ve Skotsku!

Komu je workshop určen

Všem, kteří mají chuť a odvahu se pokusit zachytit skotskou krajinu v mnoha jejich proměnách. Nespoutané moře s fascinujícím pobřežím, horská údolí s křišťálově čistými jezery, divokými řekami a vodopády, středověké zříceniny hradů nebo pouhý detail v panenské krajině...

Upozornění pro držitele celoročních dárkových poukazů

Účast ve zvoleném termínu je nutné potvrdit emailem nebo telefonicky nejpozději 10 dní před kurzem - v opačném případě nemohu garantovat volné místo.

Svou přihláškou účastník vyjadřuje souhlas s Všeobecnými obchodními podmínkami zde uvedenými https://www.fotokurzy.org/vseobecne-obchodni-podminky 

Důležité informace o konání workshopu:

Nejbližší termín:
březen - duben 2019, termín bude upřesněn volno
Doba trvání:
7 dní
Místo konání:
Isle of Skye, Skotsko
Cena workshopu s DPH:
20 000 Kč
Požadovaná úroveň:
začátečníci i pokročilí
Počet účastníků:
8 fotografů + 2 lektoři
Další informace:
Cena nezahrnuje letenku a není zahrnuta strava a ubytování, které si hradí každý účastník na místě: tj. 4x nocleh v kempech ve vlastních stanech (£7 až £8/osobu) + jedna noc v chatce a jedna v hotelu poblíž letiště (cca £ 30 až 35/osobu).

Aktuální fotokurzy

Dárkové poukazy

Dárkový poukaz na fotografické kurzy

Na fotografické kurzy nebo workshopy z mé nabídky můžete koupit poukaz s celoroční platností jako dárek.

Kontaktujte mne